ТОЛОКА— це радіомовлення в Інтернеті. Більшість відомих та популярних радіоканалів що мовлять в Інтернеті просто ретранслюють програми ефірних радіостанцій, але є також багато каналів повністю незалежних від традиційних засобів передачі сигналу. Ми транслюємо свої програми в ще й в соціальній мережі Facebook, саме так і влаштовано наше радіо.

Як і звичайне ефірне радіо, в Інтернеті воно охоплює широкий спектр інтересів різних груп і співтовариств. У програмах різних каналів присутня музика безлічі стилів і напрямів. Також заплановано інформаційні випуски, розважальні шоу, розмови про культуру і мистецтво, прогнози погоди, гороскопи та інші програми складові «сучасного» набору більшості  радіоканалів.

Мовлення в Інтернеті має свої переваги і недоліки. Серед переваг потрібно відзначити можливість звернутися до нашого радіоканалу практично з будь-якої точки світу за допомогою чату, що розташований на цій сторінці. Наприклад, слухати будь-яку українську програму радіо в Інтернеті цілком можливо з Європи чи Північної Америки. Це робить наше інтернет-радіо популярним серед іммігрантів і людей, які не мають можливості якісного прийому українських ефірних радіостанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.