Радіо ТОЛОКА

Радіо ТОЛОКА

ТОЛОКА— це радіомовлення в Інтернеті. Більшість відомих та популярних радіоканалів що мовлять в Інтернеті просто ретранслюють програми ефірних радіостанцій, але…Читати…Читати далі

Радіо  Толока – це радіомовлення в Інтернеті. Більшість відомих та популярних радіоканалів що мовлять в Інтернеті просто ретранслюють програми ефірних радіостанцій, але є також багато каналів повністю незалежних від традиційних засобів передачі сигналу. Ми транслюємо свої програми в соціальній мережі Facebook, саме так і влаштовано наше радіо.

Як і звичайне ефірне радіо, в Інтернеті воно охоплює широкий спектр інтересів різних груп і співтовариств. У програмах різних каналів присутня folc музика безлічі стилів і напрямів, інформаційні випуски, розважальні шоу, розмови про культуру і мистецтво, прогнози погоди, гороскопи та інші програми складові «сучасного» art набору більшості  радіоканалів.

Мовлення в Інтернеті має свої переваги і недоліки. Серед переваг потрібно відзначити можливість звернутися до нашого радіоканалу практично з будь-якої точки світу за допомогою чату, що розташований на цій сторінці. Наприклад, слухати будь-яку українську програму радіо про культуру в Інтернеті цілком можливо з Європи чи Північної Америки. Це робить наше інтернет-радіо популярним серед іммігрантів і людей, які не мають можливості якісного прийому українських ефірних радіостанції.

Йдучи назустріч слухачам, більшість станцій передають сигнал в декількох режимах, що розрізняються за якістю звуку і швидкістю передачі даних. Залежність прямо пропорційна — чим менша швидкість передачі сигналу — тим гірше звук. Ми почали мовити лише з якістю, яка задовольнить переважну більшість слухачів. Якщо ми побачимо, що потрібнє мовлення і з іншими параметрами, то ми це зробимо.

Пишіть Ваші побажання про те, кого Ви хочете чути в ефірі Радіо Толока. Ми також будемо раді чути Ваші пропозиції та зауваження.

Наша пошта: info@toloka.kiev.ua