Кабінет міністрів 2-го червня прийняв, а вчора на своєму сайті оприлюднив постанову, щодо змін карантинних заходів.

Вітаємо нас всіх з початком цілодобової роботи кафе і ресторанів, можливістю проведення масових заходів і багатьма іншими речами, про які ми забули.

На своєму телеграм-каналі міністр культури Олександр Ткаченко прокоментував :

Послаблення карантинних обмежень для закладів культури та гостинності – затверджено. Дане рішення було прийнято Кабміном 2 червня, а сьогодні оприлюднено

Це означає, що в найближчий час:

  • Заклади культури та кінотеатри підвищать заповнюваність до 2/3 від загальної кількості місць. А у випадку негативного тесту на коронавірус (ПЛР чи експрес-тест) або вакцинацію кожного відвідувача та організаторів – обмеження наповненості не застосовуватимуться!
  • Заклади громадського харчування зможуть працювати без часових обмежень, а також зможуть проводити бенкети, майстер-класи, публічні події тощо. Столики ж розміщуватимуться з дистанцією 1,5 м;
  • Заклади, що надають послуги з розміщення (наметові містечка, трейлерні парки, бунгало, кемпінги) зможуть працювати в усіх зонах, окрім червоної.
  • Дозволено проводити масові заходи (культурні, спортивні, розважальні, релігійні тощо) за участю не більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 2\3 місць.

Наголошу, що дані послаблення діятимуть лише в жовтій зоні. У червоній та помаранчевій можливі додаткові обмеження через підвищену захворюваність.

Дякую колегам за підтримку змін у постанови. Культура та креативні індустрії мають жити і процвітати, а не виживати. А боротьба за покращення умов для сфери продовжується 💪

Ще більше інформації в нашому телеграм-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *